app-Šablony pro prodejce

Šablony pro prodejce

(0)
Děkujeme za vaše hodnocení.
Platforma: PC / notebook s Windows
Pro získání aplikace klikněte zde.

Autor: Straight Out s.r.o.
Cena: 3000-11000,- / bez DPH

Popis

VÍTEJTE!

Jsme rádi, že jste projevili zájem o náš produkt, který ocení každý dobrý prodejce. Multimédia, včetně internetu, patří k základním nástrojům tvorby image moderní firmy, potažmo prodejce. Pokud chcete oslovit dnešní zákazníky v masovém měřítku, je třeba věnovat zpracování vaší prezentace (nabídky) velkou pozornost. Prodej na internetu sice slibuje značné množství potenciálních zákazníků, ale jak se odlišit od konkurence? Jakým způsobem zaujmout zákazníka a ukázat, že zrovna mé produkty jsou ty, které by si měl koupit?

PRVNÍ DOJEM

V internetovém prodeji, který je neosobní, záleží hlavně na prvním dojmu kupujícího. V tento okamžik přichází na řadu veškeré vizuální vjemy, které může kupující zachytit - v našem případě jde o grafické zpracování nabídky.

JAK TO FUNGUJE?

Připravili jsme pro vás tři varianty šablon, které dají vašim nabídkám profesionální a důvěryhodný vzhled. Šablony jsou rozděleny do 3 kategorií tak, aby si vybral opravdu každý. Na velikosti prodejce nezáleží - profesionální nabídku může mít kdokoli - Basic - Advance - Professional.

Jaké jsou hlavní přínosy šablony, si můžeme ukázat například na šabloně "Professional" 1. Textová a barevná jednotnost nabídek 2. Zvýšení zisku 3. Zviditelnění vašich nabídek 4. Odlišení od konkurence 5. Profesionální a důvěryhodný vzhled nabídek 6. Přitažlivost nabídek 7. Prezentace dalších produktů pomocí dolního boxu 8. Horizontální menu s odkazy 9. Vertikální menu s kategoriemi 10. Profesionální a ucelený vzhled – ukázka kvalitního prodejce Při prvních testech jsme zaznamenali u našich prodejců nárůst prodeje od 10 % až k fantastickým 45 % - nárůst je závislý na sortimentu nabízeného zboží.

CO JE SOUČÁSTÍ ŠABLONY?

Grafický návrh šablony / 2 korektury (u klientů, kteří již mají vlastní vizuální styl (CI), přizpůsobíme design jejich potřebám - pokud klient nemá své fotky, které chce na šablonu použít, můžeme tyto fotografie pro návrh zakoupit s potřebnou licencí (max. 3ks). Fotografie budou použity do grafického návrhu, samostatný předprodej není možný. - horizontální menu (u Advanced a Professional) max. 6 odkazů - vertikální menu (u Advanced a Professional) max. 10 odkazů - implementace spodního boxu (u Advanced a Professional) - naprogramování v HTML.

Více informací naleznete na http://www.straight-out.cz/aukro/

 

Náhledy aplikace